На 5-ти май Yalta Club ще бъде изпълнен от So Much Love Това е датата, на която ще посрещнем един от най-любимите ни диджеи – големия Fedde Le Grand. Артистът, чието име за българската публика означава само едно – невероятно парти.
Едва ли е нужно да припомняме историческото парти на Solar Summer Festival от миналата година, когато заедно с Mark Knight и Martijn Ten Velden показаха, че няма граница на емоцията и настроението, която не могат да достигнат. Изживяване, което се помни за цял живот. (http://www.youtube.com/watch?v=z9V1DwSYx4U)
Затова и тръпнем в очакване на новата му визита у нас. А със сигурност, Fedde Le Grand има с какво да ни изненада. Най-малкото затова, че изминалата 2011г. самият той определя като супер успешна. Такава оценка му даде и гилдията. Fedde Le Grand беше отличен с две от най-престижните награди на състоялата се през март в Маями Winter Music Conference. International Dance Music Awards му връчиха приза за „Най-добър ремикс” за супер хита, който сътвори от парчето на Coldplay “Paradise”, а Beatport за „Най-добър техно трак” за друг сингъл, който издаде с Toolroom Records – „Metrum”. От сега е ясно, че 2012 г. също ще е толкова успешна за звездната му кариера. Последното му парче, което излезе през март –Turn It (http://www.youtube.com/watch?v=UjeSKck5Hus&feature=youtu.be) вече щурмува класациите на Beatport.
Визитата на дългоочаквания ни гост е с подкрепата на нашите приятели от adidas, които също имат повод да празнуват. През 2012г. се навършват 40 години от откакто легендарният знак с трите листа, бе представен като лого на марката. И от тогава Трилистникът е символ на автентичност и оригиналност за всички продукти от Originals колекцията на adidas.
SEE YOU ON THE DANCE FLOOR!
Билети за събитието са пуснати в продажба в мрежите на eventim.bg и ticketstream.bg
Back to the news Visit url



